HAKKIMIZDA

Üç Elma Sigorta Aracılık Hizmetleri faaliyet göstermekte olduğu sigorta sektöründe 10 yılı aşkın         süredir  profesyonel ve nitelikli  kadrosuyla müşteri odaklı, kaliteden ödün vermeyen, saygın, çağdaş ve kurumsal bir firma olarak  siz değerli müşterilerimizin  memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmayı ilke edinmiştir.

 

Şirketimiz güçlü mali yapısı, deneyimleri ve geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerimizin çalışarak var ettiği değerleri korumak ve geleceğini güvence altına almak için çalışmaktadır. Bu nedenle Üç Elma Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak Avrupa ve Türkiye’nin lider sigorta şirketleri olan  AK Sigorta A.Ş.  ve Sompo Japan Sigorta A.Ş. ile ortaklık sağlayarak acentelik faaliyetini sürdürmektedir.

 

Üç Elma Sigorta Aracılık Hizmetleri çağdaş, kurumsal bir iş anlayışını benimsemiş kişi ve kurum haklarına saygılı, geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine sigortacılıkta en üst düzeyde kaliteli hizmeti sunmaktadır.

 

Üç Elma Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak mutluluğunuz ve huzurunuz için çalışıyoruz. Sağlık, Konut,  Kasko, Trafik, İşyeri, Deprem ve Seyahat Sigortalarınızı hızlı, güvenilir olan    AK Sigorta A.Ş. ve Sompo Japan Sigorta A.Ş. güvencesiyle teminat altına alıyoruz.

Altunizade Mah. Tophanelioğlu Cad. Başaran İş Merkezi No:3/C Üsküdar – İSTANBUL
0 (216) 545 87 30